Evalutaion Day 2020

"Evalutation Day 2020" 

Program
Samling 08:30 

Ispass 1: 09:30 till ca: 10:50
Lunch (Köttbullar, Kokt potatis , Gräddsås och Lingonsylt)

Ispass 2: 12:30 till ca: 13:50
Enklare mellanmål

Ispass 3: 15:30 till ca 16:50
Hemfärd från klockan 17:00

Ta med full utrustning inkl egen träningströja och/samt egen uppmärkt vattenflaska.  Se till att Ni har slipade skridskor. Vi har inte tillgång till någon slipmaskin.  Varmt välkomna // The Crew  

 


"Evalutaion Day 2020"

Målet med dagen är att, genom av förbundet utbildade ledare, erbjuda en dag  som på bästa möjliga sätt  både utbildar och utvärderar spelare inför kommande internationella turneringar 2021.

Varmt välkomna önskar:  Pro Hockey Sweden.



Evalutaion Day 2020 Är en endags camp där vi utbildar och utvärderar spelare i flera olika åldersgrupper. 

Datum:  20 Juli
Antal Ispass: 3 

Plats: Rimbo, Stockholm
Antal Spelare: Fully Booked / Waiting list
Pris: 1.500 kr, betalning skall göras direkt efter din anmälan. (faktura skickas ut) Tänk på att dagen snabbt blir fulltecknad och att din anmälan inte är godkänd förrän full betalning erlagts.
Boende: Campen är en dagcamp och vi ansvarar ej för eventuellt boende behov .
Anmälan: Här
 
Avbokning: Vid avbokning krävs läkarintyg och då återbetalas allt utom en administrationsavgift på 500 sek. Om du blir sjuk eller skadad när campen startat så sker ingen återbetalning. 
Schema: Erhålls vid anmälan (Start ca 09:00 - Avslutning ca 17 ) 

 

Camp Roster 2020 July

1. Stephan Shestopalov, Flemingsberg (Blue)
2. Morris Asserup, Flemingsberg (White)
3. Andreas Tingshagen, Haninge (Blue)
4. Sixten Erixon, Fagersta (White)
5. Malte Brolin, Tyringe (Blue)
6. Douglas Paul, Halmstad (White)
7. Adrian Vasileviski, Flemingsberg (Blue)
8. Oliver Wall, Flemingsberg (White)
9. Alexander Fischer, Flemingsberg (Blue)
10. Lucas Brauer, Flemingsberg (White)
11. Noel Kango, SK Iron (Blue)
12. Frans Kandell, Brinken (White)
13. Edwin Lundqvist, Vita Hästen (Blue)
14. Oscar Holmertz, Linköping (White)
15. Elias Hedman, Hässelby (Blue)
16. William Andersson, Flemingsberg (White)
17. Joakim Engholm, Flemingsberg (Blue)
18. Lucas Björksäter, AIK (White)
19. Simon Tjernberg, Almtuna (Blue)
20. Tim Wallin, Flemingsberg  (White)
21. Joel Hällblad, Almtuna (Blue)
22. Simon Tesfay
, Farsta (White)
23. Gustav Sjöqvist, Flemingsberg (White)
24. Lukas Schünzel, Flemingsberg (Blue) 

25. Melvin Novotny, Täby (Blue)
25. Isac Nilsson, Vaxholm (White) Injured.
26. Oskar Skaslien, Lörenskog (Blue)
27. Rocky Langvardt, Bålsta (White)
28. Alfred Rådbjer, Flemingsberg (White)
29. Emilio Pasic, Järfälla (Blue)
30.  Axel Fernlund, Skogsbo (Blue)
31. Lucas Klasson, Värnamo (Blue) Injured,
31. Simon Nordberg, Flemingsberg (White)
32. Victor Nordberg, Flemingsberg (White)
33. Leo Tidström, Tumba (White)
34. Ludvig Schünzel (Blue)